Pracovní ručníky

Běžný pracovní ručník

Pracovní ručníky můžou být součástí Vašeho každodenního života, je tedy velmi důležité dbát na výběr vysoké kvality, protože jsou tyto ručníky velmi často znečištěné a musí se prát i několikrát do týdne. Záleží proto především na tom, jak často pracovní ručník používáte, což se u tohoto druhu může velmi lišit. Pokud máte pracovní ručník například v domácí dílně nebo garáži a využíváte ho jen několikrát do týdne, tak nevyžaduje ručník takovou péči, jako když je využíván například ve firmě, kde jej použijete i několikrát za hodinu.

Nicméně rozhodně doporučujeme koupit raději kvalitní ručník, který si bude i po několikátém vyprání stále udržovat savost a tvar, než se snažit ušetřit a koupit nějakou levnější variantu, která se Vám po několika vyprání ručníku začne trhat a rozpadat se. Také doporučujeme raději volit tmavé varianty před světlejšími a to zejména kvůli častému znečištění pracovních ručníků, které na tmavých barvách příliš nevynikne.

Jak poznám kvalitní pracovní ručník?

Kvalitní pracovní ručníky se vyrábí většinou ze 100% bavlny, která dodává ručníku dostatečnou pevnost a stálost. Pracovní ručníky zakoupíte buď v klasické hladké variantě nebo nadýchaném vaflovém provedení. Cena pracovních ručníků není nijak přemrštěná a pohybuje se mezi 50 - 100 Kč za klasický rozměr 50x100 cm.